Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Collegium Medicum im. dr. Władysława Biegańskiego
Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
  • Miejsce: częstochowa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

Na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych może być zatrudniona osoba posiadająca co najmniej tytuł doktora nauk medycznych oraz kompetencje dydaktyczne lub zawodowe mające znaczenie w dydaktyce szkoły wyższej w zakresie kierunku, na którym pracownik będzie prowadził zajęcia oraz osiągnięcia naukowe wpływające na rozwój dyscypliny.

Nasze wymagania

  • posiadać co najmniej stopień naukowy doktora nauk medycznych;
  • posiadać wykształcenie kierunkowe w zakresie farmakologii co najmniej na poziomie magistra;
  • posiadać doświadczenie w prowadzeniu zajęć na lekarskim kierunku studiów z przedmiotów farmakologia
  • posiadać udokumentowany dorobek naukowy w zakresie nauk medycznych;
  • posiadać udział w projektach finansowanych ze środków zewnętrznych;
  • kompetencje językowe do prowadzenia zajęć w języku polskim i angielskim;

Zakres obowiązków

  • publikacja artykułów naukowych
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnych z pensum

Oferujemy

  • umowa o pracę

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie do JM Rektor (w treści należy podać numer konkursu)
  • odpis aktu nadania tytułu naukowego
  • kwestionariusz osobowy (wg wzoru w załączniku nr 3)
  • wykaz osiągnięć naukowych lub artystycznych lub dydaktycznych lub organizacyjnych (wg wzoru w załączniku nr 4)
  • oświadczenie, że UJD będzie stanowić podstawowe miejsce pracy z dniem zatrudnienia (wg wzoru w załączniku nr 5)
  • deklaracja o dziedzinie i dyscyplinie (wg wzoru w załączniku nr 6)
  • deklaracja o wliczeniu do liczby N (wg wzoru w załączniku nr 7)
  • oświadczenie o nieukaraniu karą dyscyplinarną, o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności (wg wzoru w załączniku nr 8)
  • oświadczenie o udostępnieniu danych osobowych (wg wzoru w załączniku nr 9)
  • dodatkowo premiowany będzie wykaz publikacji dydaktycznych lub naukowych zaplanowanych do opublikowania afiliowanych przez UJD (wraz z planowanym miejscem publikacji)