Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • pedagogika

Opis stanowiska

Instytut Pedagogiki na Wydziale Nauk Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim poszukuje kandydata na stanowisko adiunkta w Zakładzie Filozofii Wychowania i Studiów Kulturowych.

Nasze wymagania

  • doktorat lub habilitacja z zakresu pedagogiki lub filozofii
  • udokumentowany publikacjami dorobek naukowy, odpowiadający profilowi badawczemu Zakładu Filozofii Wychowania i Studiów Kulturowych, a w szczególności – relacji między pedagogiką, filozofią i/ lub badaniami kultury
  • udokumentowana aktywność naukowa i badawcza pozytywnie rokująca na budowanie potencjału naukowego dyscypliny pedagogika
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć ze studentami
  • kwalifikacje do prowadzenia zajęć w j. polskim i j. angielskim

Zakres obowiązków

  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na wyższej uczelni
  • udokumentowane doświadczenie praktyczne w pracy ze studentami
  • doświadczenie w prowadzeniu badań

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie do JM Rektora UG
  • kwestionariusz osobowy
  • życiorys – CV
  • odpisy dyplomów (doktorskiego, magisterskiego)
  • informacja o osiągnięciach naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych z wykazem publikacji
  • oświadczenie kandydata, że UG będzie dla niego podstawowym miejscem pracy