Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • pedagogika

Opis stanowiska

Instytut Pedagogiki na Wydziale Nauk Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim poszukuje kandydata na stanowisko adiunkta w Zakładzie Patologii Społecznej i Resocjalizacji ( w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie magisterskie w zakresie nauk społecznych, z preferencją dla magisterium z pedagogiki
  • Stopień doktora nauk społecznych, z preferencją dla doktoratów w zakresie pedagogiki resocjalizacyjnej
  • Doświadczenie praktyczne w zakresie resocjalizacji i dobra orientacja we współczesnych modelach resocjalizacji
  • Udokumentowany dorobek publikacyjny z zakresu pedagogiki resocjalizacyjnej oraz jasno sprecyzowane pole badawcze w obszarze pedagogiki resocjalizacyjnej
  • Umiejętność prowadzenia zajęć dydaktycznych w języku angielskim
  • Doświadczenie dydaktyczne z pracy na uczelni wyższej

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć ze studentami w j. polskim i j. angielskim
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na wyższej uczelni
  • doświadczenie w prowadzeniu badań

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie do JM Rektora UG
  • kwestionariusz osobowy
  • życiorys – CV
  • odpisy dyplomów (doktorskiego, magisterskiego)
  • informacja o osiągnięciach naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych z wykazem publikacji
  • oświadczenie kandydata, że UG będzie dla niego podstawowym miejscem pracy

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Uniwersytet Gdański
    Sekretariat Instytutu Pedagogiki UG
    ul. Bażyńskiego 4 ( A 418)
    80-952 Gdańsk
    Tel. (58) 523 42 05