Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Nauk Geograficznych
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • nauki o Ziemi i środowisku

Opis stanowiska

Zatrudnienie na stanowisku adiunkta, w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Przemian Środowiska
i Geochemii Wydziału Nauk Geograficznych w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Specjalisty z zakresu geografii fizycznej i/lub geografii krajobrazy, ze znajomością systemów informacji geograficznej.

Nasze wymagania

  • posiadanie stopnia naukowego doktora
  • udokumentowane doświadczenie w zakresie prac badawczych i/lub badawczo-rozwojowych w zakresie nauk o Ziemi i środowisku
  • umiejętność posługiwania się systemami informacji geograficznej
  • doświadczenie w realizacji projektów badawczych i/lub badawczo-rozwojowych w zakresie nauk o Ziemi i środowisku
  • doskonała znajomość języka angielskiego
  • umiejętność prezentowania wyników badań na konferencjach naukowych i/lub naukowo-branżowych
  • doświadczenie dydaktyczne
  • umiejętność pracy zespołowej

Zakres obowiązków

  • badawczy
  • publikacyjny
  • dydaktyczny
  • organizacyjne

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat
  • umowa o pracę

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • zgodnie z zapisem Zarządzenia Nr 43/2018/2019 Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego z dnia 14 czerwca 2019 r.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego,
    Sekretariat Wydziału Nauk Geograficznych,
    Plac Kościeleckich 8, pok. 22
    85-033 Bydgoszcz,
    pon.-pt.: 8:00-15:00