Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Łódź
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria lądowa, geodezja i transport

Nasze wymagania

  • posiadanie stopnia naukowego doktora inżyniera w dziedzinie nauk technicznych: budownictwo
  • udokumentowany dorobek naukowy z zakresu konstrukcji żelbetowych i ze zbrojeniem z pamięcią kształtu w formie co najmniej 1 publikacji w międzynarodowych czasopismach naukowych (z bazy Web of Science) lub wydawnictwach o zasięgu światowym
  • udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych (1 referat z konferencji krajowych, 2 referaty z konferencji międzynarodowych)
  • minimum 4 semestralna praktyka dydaktyczna w zakresie konstrukcji żelbetowych
  • znajomość oprogramowania: Robot Structural Analysis, Civil 3 D, Atena

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań naukowych w dyscyplinie Inżynieria Lądowa, Geodezja i Transport
  • przygotowywanie publikacji naukowych
  • przygotowywanie wniosków projektów krajowych i zagranicznych
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych w języku polskim w zakresie konstrukcji betonowych
  • prace organizacyjne na rzecz Uczelni, Wydziału, Katedry

Oferujemy

  • pełny etat

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie do JM Rektora PŁ
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Politechnice Łódzkiej, stanowiący załącznik nr 1.1 do „POLITYKI OTM-R – OTWARTY PRZEJRZYSTY MERYTORYCZNY PROCES REKRUTACJI”
  • Klauzula o ochronie danych osobowych, stanowiąca załącznik nr 1.2 do „POLITYKI OTM-R – OTWARTY PRZEJRZYSTY MERYTORYCZNY PROCES REKRUTACJI”
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, stanowiąca załącznik nr 1.3 do „POLITYKI OTM-R – OTWARTY PRZEJRZYSTY MERYTORYCZNY PROCES REKRUTACJI”
  • odpisy/kopie dyplomów
  • opis dorobku naukowego
  • inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje