Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Zarządzania i Modelowania Komputerowego
Politechnika Świętokrzyska
  • Miejsce: Kielce
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Opis stanowiska

Konkurs dotyczy zatrudnienia na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Ekonomii i Finansów na Wydziale Zarządzania i Modelowania Komputerowego Politechniki Świętokrzyskiej. Osoba ubiegająca się o powyższe stanowisko powinna reprezentować dyscyplinę naukową ekonomia i finanse lub nauki o zarządzaniu i jakości oraz posiadać stopień co najmniej doktora. Dokumenty zawarte w formularzu dla ogłoszeniodawców należy złożyć w Biurze Dziekana do 30.07.2024 r.

Nasze wymagania

  • Kandydat powinien posiadać stopień naukowy co najmniej doktora w dziedzinie nauk społecznych w ramach dyscypliny naukowej ekonomia i finanse lub nauki o zarzadzaniu i jakości
  • Kandydat powinien posiadać udokumentowany dorobek naukowy dotyczący problematyki: wykorzystania metod ilościowych w ekonomii i finansach lub/i wykorzystania metod ilościowych w zarządzaniu/ lub/ i modelowania procesów biznesowych, tj. publikacje z których co najmniej dwa sloty mają wartość sumaryczną na poziomie co najmniej 125 punktów
  • Kandydat powinien posiadać potencjał oraz chęć dalszego rozwoju naukowego i prowadzenia badań naukowych w reprezentowanej dyscyplinie
  • Kandydat powinien posiadać kwalifikacje zawodowe na poziomie akademickim do prowadzenia zajęć dydaktycznych
  • Kandydat powinien wykazać się znajomością języka angielskiego na poziomie umożliwiającym studiowanie literatury naukowej, redagowanie artykułów naukowych oraz prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • Kandydat powinien wykazać się znajomością języka polskiego umozliwiającą prowadzenie zajęć dydaktycznych

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie badań i działalnosci naukowej, ze szczególnym uwzględnieniem zadań wyznaczonych przez Dyrektora Naukowego Dyscypliny
  • Kształcenie i wychowywanie studentów
  • Uczestniczenie w pracach organizacyjnych na recz Uczelni
  • Stałe podnoszenie kompetencji
  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych ujętych w planach studiów, zgodnie z obowizującym rocznym wymiarem zajęć dydaktycznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora Politechniki Świętokrzyskiej
  • kwestionariusz osobowy (dostępny na stronie BIP Uczelni)
  • życiorys (CV) wraz z autografem zawierającym informacje o dorobku naukowym oraz dydaktycznym i organizacyjnym mającym związek z przyszłą pracą w uczelni
  • odpis dyplomu uzysksania stopnia naukowego doktora
  • oswiadczenie Kandydata, że Politechnika Świętokrzyska będzie Jego podstawowym miejscem pracy w rozumieniu ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym
  • ewentualne inne dokumenty, potwierdzające posiadane kompetencje zawodowe

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Politechnika Świętokrzyska
    Biuro Dziekana Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
    Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 7 , 25-314 Kielce