Adiunkt stanowisko badawcze

INSTYTUT MORSKI
Uniwersytet Morski w Gdyni
  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • nauki o Ziemi i środowisku

Opis stanowiska

Adiunkt będzie zatrudniony w Zakładzie Oceanografii Operacyjnej i odpowiedzialny za prowadzenie zaawansowanych badań naukowych w zakresie geologii i geomorfologii Morza Bałtyckiego, inicjowanie i realizację projektów badawczych oraz publikowanie wyników w renomowanych czasopismach naukowych.

Nasze wymagania

  • dyplom doktora w dyscyplinie nauki o Ziemi i środowisku
  • minimum 5 lat doświadczenia w badaniach naukowych związanych z geologią i geomorfologią Morza Bałtyckiego
  • publikacje w renomowanych czasopismach naukowych (H-index minimum 6)
  • udokumentowane doświadczenie w komercyjnych zastosowaniach geologii i geomorfologii
  • znajomość metod i technik badawczych stosowanych w geologii i geomorfologii morskiej, umiejętność analizy i interpretacji danych geologicznych i geomorfologicznych

Mile widziane

  • biegłość w korzystaniu z oprogramowania naukowego i narzędzi analitycznych
  • umiejętność pisania raportów naukowych i technicznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • umiejętność prowadzenia prezentacji naukowych i wystąpień publicznych

Zakres obowiązków

  • udział w rozwoju innowacyjnych projektów badawczych
  • wsparcie młodych naukowców
  • zwiększenie możliwości pozyskiwania grantów
  • świadczenie usług konsultingowych

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego
  • udział w projektach badawczych i komercyjnych
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o zatrudnienie skierowanie do Rektora UMG
  • CV
  • Kserokopia posiadanych dyplomów
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • Ewentualnie wykaz osiągnięć naukowych

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Złożyć kserokopie wymaganych dokumentów w Biurze Dyrektora IM UMG.

    Adres korespondencyjny: Biuro Dyrektora IM UMG, ul. Roberta de Plelo 20, 80-548 Gdańsk.