Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Instytut Logistyki
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
  • Miejsce: Starogard Gdański
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości lub ekonomii i finansów;
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na jednym z kierunków Logistyka, Ekonomia lub Zarządzanie;
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2;
  • umiejętność korzystania z podstawowych programów pakietu Microsoft Office i MsTeams;
  • gotowość do pracy w zespole naukowym w Instytucie Logistyki i publikacji w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości;
  • posiadanie numeru w bazie ORCID;
  • dyspozycyjność w zakresie prowadzenia zajęć w dniach piątek-niedziela;
  • gotowość do wskazania Pomorskiej Szkoły Wyższej w Starogardzie Gdańskim jako pierwszego miejsca pracy;

Mile widziane

  • osiągnięcia w pracy dydaktycznej w tym uzyskał nagrodę lub certyfikat w zakresie dydaktyki akademickiej;
  • osiągnięcia w pracy organizacyjnej;
  • publikacje w renomowanych czasopismach naukowych z obszaru zainteresowań badawczych;
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych w uczelni wyższej.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć;
  • prowadzenie działalności badawczo-naukowej.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • cv;
  • wykaz dorobku publikacyjnego.

Weź udział w rekrutacji