Adiunkt stanowisko dydaktyczne

Katedra Pedagogiki
Akademia Tarnowska
  • Miejsce: Tarnów
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • pedagogika

Opis stanowiska

Adiunkt w Katedrze Pedagogiki w wymiarze 3/4 czasu pracy w grupie pracowników dydaktycznych na Wydziale Humanistycznym

Nasze wymagania

  • znajomość języka polskiego
  • wykształcenie i praktyka dydaktyczna w przedszkolu, wykształcenie w zakresie pedagogiki specjalnej, doświadczenie dydaktyczne w zakresie kształcenia akademickiego
  • deklaracja, że AT będzie pierwszym miejscem pracy

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych na kierunku Pedagogika przedszkolan i wczesnoszkolna, opieka nad praktykami zawodowymi w przedszkolach, prowadzenie ew. prac dyplomowych, działalności i badań naukowo-artystycznych, prac organizacyjnych Wydziału Sztuki

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie
  • kwestionariusz osobowy
  • kserokopie potwierdzające kwalifikacje zawodowe, wykaz dorobku dydaktycznego, naukowego, oświadczenie o pierwszym miejscu pracy w AT, zgoda na przetwarzanie danych osobowych, oświadczenie o niekaralności

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Akademia Tarnowska, ul. Mickiewicza 8, 33-100 Tarnów