Adiunkt stanowisko dydaktyczne

Katedra Pracy Socjalnej
Akademia Tarnowska
  • Miejsce: Tarnów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Adiunkt w pełnym wymiarze czasu pracy w Katedrze Pracy Socjalnej na Wydziale Administracyjno-Ekonomicznym. Praca od 1.10.2024 r.

Nasze wymagania

  • znajomość języka polskiego
  • stopień naukowy doktora
  • dorobek naukowy w zakresie psychologii
  • doświadczenie dydaktyczne na wyższej uczelni
  • deklaracja, że AT będzie pierwszym miejscem pracy

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych i prac organizacyjnych w Katedrze Pracy Socjalnej

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie
  • kwestionariusz osobowy, kserokopie potwierdzające kwalifikacje zawodowe, wykaz dorobku dydaktycznego, naukowego, oświadczenie o pierwszym miejscu pracy w AT, zgoda na przetwarzanie danych osobowych, oświadczenie o niekaralności

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Akademia Tarnowska, ul. Mickiewicza 8, 33-100 Tarnów