Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • nauki o sztuce

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora habilitowanego w zakresie dyscypliny historia sztuki lub dyscyplinie nauki o sztuce uzyskany nie wcześniej niż w 2010r;
  • doświadczenie w pracy badawczej i sprecyzowane zainteresowania badawcze - mile widziana specjalizacja z zakresu teorii sztuki
  • udokumentowany oryginalny dorobek naukowy w czasopismach recenzowanych, w których kandydat jest pierwszym autorem lub współautorem

Mile widziane

  • samodzielność w pracy badawczej, umiejętność pracy w zespole oraz chęć doskonalenia warsztatu naukowego historyka sztuki

Zakres obowiązków

  • prowadzenie działalności badawczo-dydaktycznej

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • życiorys i kwestionariusz osobowy
  • podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego
  • dodatkowe dokumenty zawarte w ofercie konkursowej

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Kandydaci przystępujący do konkursu proszeni są o złożenie dokumentów w Biurze Dziekana Wydziału Historycznego UG (ul. Wita Stwosza 55, 80-308 Gdańsk z dopiskiem: Aneta Plaskiewicz pok.2.29)