Adiunkt stanowisko badawcze

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: ok. 7100 zł brutto
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • informatyka

Nasze wymagania

  • Stopnia naukowego doktora w dziedzinie informatyki, matematyki, uczenia maszynowego, bioinformatyki lub fizyki, lub bliskiej daty obrony doktoratu (zatrudnienie nastąpi po nadaniu stopnia doktora).
  • Publikacji z okresu doktoratu.
  • Udokumentowanego doświadczenia w programowaniu, z kodem dostępnym do wglądu na publicznych stronach takich jak github.
  • Zainteresowania zastosowaniami rozwijanych metod w medycynie, w szczególności w onkologii.
  • Biegłej znajomości języka angielskiego.
  • Dobrych umiejętności pisania publikacji i prezentacji

Zakres obowiązków

  • Opracowanie zaawansowanych metod obliczeniowych do ilościowej i immunoterapeutyczno-informacyjnej analizy podklonów nowotworowych i ich mikrośrodowiska w ultra-wysokiej rozdzielczości molekularnej i przestrzennej.
  • Oprócz własnego projektu badawczego, Post-doc będzie współpracował z magistrantami i doktorantami. Post-doc będzie zobowiązany do aktywnego dążenia do publikowania wyników projektu.

Oferujemy

  • Wybrany kandydat zostanie zatrudniony w wymiarze 100% etatu na umowę o pracę na czas określony – minimum 1 rok – maksimum 19 miesięcy (do ustalenia z wybranym kandydatem).
  • Wynagrodzenie pełnoetatowe na tym stanowisku wynosi ok. 7100 zł brutto miesięcznie.
  • Przewidywany oczekiwany termin zatrudnienia to 1 października 2024 r. (możliwość ustalenia daty rozpoczęcia zatrudnienia z kierownikiem projektu).

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV
  • Kontakt do osoby rekomendującej (jest wielce prawdopodobne, że skontaktujemy się z tą osobą).
  • Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.