Adiunkt

Wydział Rzeźby i Intermediów
Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Nasze wymagania

  • Posiadanie tytułu zawodowego doktora, potwierdzający kwalifikacje wymagane w konkursie
  • Dorobek artystyczny w zakresie fotografii
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność samodzielnej organizacji wystaw, warsztatów, plenerów itd.
  • Znajomość języka obcego (preferowany język angielski: certyfikat/świadectwo ukończenia kursu itp.)

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydakycznych ze studentami

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie do Rektora ASP zawierające zgłoszenie udziału w konkursie (ze wskazaniem numeru konkursu)
  • Kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie tytułu zawodowego doktora
  • Kwestionariusz osobowy (dokument do pobrania)
  • Życiorys zawodowy
  • Zaświadczenie o znajomości języka obcego (certyfikat/świadectwo ukończenia kursu itp.)
  • Spis i dokumentacja fotograficzna dorobku artystycznego w zakresie kompetencji wymaganych w konkursie – wersja cyfrowa
  • Oświadczenie kandydata o akceptacji warunków konkursu wraz z deklaracją, że Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu
  • Podpisany obowiązek informacyjny (klauzula informacyjna) RODO – według załącznika (dokument do pobrania)