Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Gdynia
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Opis stanowiska

Stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo – dydaktycznych w dyscyplinie naukowej inżynieria mechaniczna, nauki o Ziemi i środowisku

Nasze wymagania

  • Dyplom doktora uzyskany w dyscyplinie: nauki fizyczne lub inżynieria mechaniczna lub nauki o Ziemi i środowisku
  • Posiadanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do prowadzenia zajęć dydaktycznych z przedmiotu Fizyka
  • Doświadczenie w prowadzeniu badań naukowych
  • Dorobek naukowy w postaci publikacji naukowych
  • Znajomosć programów do analizy danych badawczych np. Sigma Plot, Surfer, Grapher
  • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
  • Biegła znajomosc języka polskiego na poziomie wystarczającym do prowadzenia wykładów i innych zajęć w języku polskim

Zakres obowiązków

  • Praca naukowo-badawcza w obszarach inżynieria mechaniczna / nauki o Ziemi i środowisku.
  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych w Katedrze Fizyki
  • Przygotowanie materiałów do zajęć dydaktycznych
  • Wykonywanie prac organizacyjnych na polecenie przełożonego

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Warsztaty, szkolenia w ramach rozwijania kompetencji zawodowych oraz doświadczeń w związku z licznymi wydarzeniami naukowymi, kulturalnymi, konferencjami na Uniwersytecie Morskim w Gdyni
  • Udział w ciekawych projektach
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych - dofinansowanie: zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej, wypoczynku, wakacji dla dzieci, żłobka i przedszkola, paczki świąteczne dla dzieci, grupowe ubezpieczenie za życie

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora UMG
  • CV
  • Kserokopie posiadanych dyplomów, certyfikatów itp.
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • Ewentualny wykaz osiągnięć naukowych

Weź udział w rekrutacji

  • Kandydaci przystępujący do konkursu mogą:
    • wysłać skany wymaganych dokumentów na adres email: kf@wm.umg.edu.pl lub
    • wysłać kserokopie dokumentów na adres:
    Biuro Katedry Fizyki
    ul. Morska 81-87 pok. C118,
    81-225 Gdynia

    Telefon do biura Katedry Fizyki Uniwersytetu Morskiego w Gdyni: 58 558 65 63