Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Mechaniczny
Politechnika Opolska
  • Miejsce: Opole
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Nasze wymagania

  • 1) co najmniej stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie inżynieria mechaniczna;
  • 2) biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie (język ojczysty);
  • 3) bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • 4) prawo jazdy kategorii B;
  • 5) umiejętność obsługi hamowni podwoziowej MAHA MSR 500, ścieżki diagnostycznej z oprogramowaniem MAHA, paliwomierza Automex;
  • 6) umiejętność prowadzenia diagnostyki układów samochodowych z wykorzystaniem urządzeń CDiF, TEXA TxTs, VCDS, VAG COM;
  • 7) znajomość obsługi urządzeń: Ecumaster Black, Ecumaster Advanced Display Unit, Ecumaster Power Management Unit, DTA;
  • 8) biegła znajomość obsługi programów komputerowych takich jak Matlab lub podobne, Inventor, Fusion;
  • 9) doświadczenie w sporządzaniu wysoko punktowanych publikacji naukowych.

Zakres obowiązków

  • zakres obowiązków określony został w załączniku Informacja o konkursie

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Dokumenty wymagane do rekrutacji określone zostały w załączniku oraz na stronie internetowej Politechniki Opolskiej https://bip.po.opole.pl/index.php/organizacja/oferty-pracy (konkurs KNA19)

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Zgłoszenia do konkursu należy składać na adres:
    Sekretariat Dziekana Wydziału Mechanicznego (pok. A107)
    ul. Mikołajczyka 5, 45-271 Opole lub, w przypadku dokumentów składanych w formie elektronicznej, na adres e-mail: wmech@po.edu.pl