Adiunkt stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk Technicznych i Ekonomicznych
Collegium Witelona Uczelnia Państwowa
  • Miejsce: Legnica
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Zakład Zarządzania – do prowadzenia zajęć dydaktycznych z dziedziny nauk społecznych na kierunkach o profilu praktycznym.

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora
  • dorobek naukowy oraz znaczące doświadczenie dydaktyczne w zakresie dyscypliny nauki o zarządzaniu i jakości, w szczególności w obszarze zarządzania oraz zarządzania zasobami ludzkimi
  • co najmniej 5 lat doświadczenia w szkolnictwie wyższym w pracy dydaktycznej
  • możliwość prowadzenia zajęć z obszaru zarządzania i zarządzania zasobami ludzkimi na kierunkach: Zarządzanie (studia pierwszego stopnia), Finanse, rachunkowość i podatki (studia pierwszego stopnia), Finanse i zarządzanie w przedsiębiorstwie (studia drugiego stopnia), Logistyka i transport (studia pierwszego stopnia)
  • doświadczenie w pracy poza szkolnictwem wyższym będzie dodatkowym atutem
  • preferowana możliwość zatrudnienia na podstawowym miejscu pracy

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziedziny nauk społecznych na kierunkach o profilu praktycznym.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie do JM Rektora Collegium Witelona Uczelnia Państwowa o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem
  • życiorys zawodowy (CV)
  • syntetyczny opis osiągnięć dydaktycznych, naukowo-badawczych lub zawodowych
  • wykaz najważniejszych publikacji naukowych lub dydaktycznych
  • inne dokumenty potwierdzające dorobek i kwalifikacje zawodowe kandydata, w tym doświadczenie w pracy poza szkolnictwem wyższym
  • ksero odpisu/-ów dyplomu/-ów ukończenia studiów wyższych
  • ksero dokumentu stwierdzającego uzyskanie stopnia doktora
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych
  • oświadczenie o niekaralności
  • kopie świadectw pracy

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty należy przesłać (z dopiskiem „Konkurs na WT”) na adres: Wydział Nauk Technicznych i Ekonomicznych, Collegium Witelona Uczelnia Państwowa, ul. Sejmowa 5a, 59-220 Legnica lub złożyć w Sekretariacie Wydziału ul. Sejmowa 5, Bud. C, pok. 104, do dnia 23.09.2024 r. – decyduje data wpływu