Adiunkt stanowisko dydaktyczne

Akademia Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o kulturze fizycznej

Opis stanowiska

Stanowisko Adiunkta (dydaktycznego) związane jest z prowadzeniem zajęć dydaktycznych z obszaru fizjoterapii i diagnostyki klinicznej w ortopedii, traumatologii i medycyny sportowej oraz działalnością organizacyjną na rzecz AWF Wrocław.

Nasze wymagania

  • Stopień doktora nauk o kulturze fizycznej;
  • Tytuł specjalisty w dziedzinie fizjoterapii;
  • Prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty;
  • Doświadczenie zawodowe, kliniczne w pracy z pacjentem (min. 10 letnie);
  • Ukończone kursy z zakresu terapii manualnej;
  • Ukończony kurs z neurodynamiki klinicznej;
  • Ukończony kurs z metody PNF;
  • Ukończenie szkolenia z terapii wad postawy i leczenia skolioz;
  • Ukończone studia podyplomowe w zakresie prawa medycznego i bioetyki;
  • Ukończone studia podyplomowe z zarządzania jednostkami opieki zdrowotnej.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych ze studentami z obszaru fizjoterapii klinicznej, ortopedii, traumatologii i medycyny sportowej oraz diagnostyki funkcjonalnej w dysfunkcjach układu ruchu;
  • Działalność organizacyjna na rzecz AWF Wrocław.

Oferujemy

  • zatrudnienie w wymiarze 0,75 etatu;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne dydaktycznie środowisko pracy;
  • atrakcyjny pakiet benefitów: „wczasy pod gruszą”, „trzynasta pensja” itp.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Zgłoszenie udziału w konkursie adresowane do Rektora;
  • Życiorys;
  • Ksero dokumentu stwierdzającego uzyskanie stopnia naukowego/tytułu profesora lub odpis dyplomu ukończenia studiów II stopnia lub jednolitych magisterskich;
  • Zwięzła charakterystyka osiągnięć naukowych i dydaktycznych;
  • Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje, praktykę zawodową oraz dorobek publikacyjny;
  • Oświadczenie zgodne z art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce;
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przedstawionych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu i zatrudnienia zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1781). Dane osobowe osoby zainteresowanej będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Osobie zainteresowanej przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty aplikacyjne w języku polskim lub angielskim prosimy:
    - złożyć osobiście lub wysłać pocztą tradycyjną na adres: Dział Spraw Pracowniczych Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu, 51-612 Wrocław, al. I.J. Paderewskiego 35 (Hala Wielofunkcyjna, pok. 17)