Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Rzeszów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat, praca dodatkowa lub tymczasowa, umowa zlecenie, samozatrudnienie (B2B)
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych VARSOVIA podnosząc jakość kształcenia i efektywność organizacyjną poszukuje nauczycieli akademickich do Instytutu Psychologii w Filii w Rzeszowie. Misją Instytutu Psychologii w Rzeszowie jest przekazywanie wiedzy z zakresu psychologii opartej na badaniach naukowych i umożliwienie jej zastosowania, a więc przygotowanie studentów do odpowiedzialnego wykonywania zawodu psychologa zgodnie z etyką zawodową. Dzięki determinacji i wspólnej pracy tworzymy nowoczesną instytucję kształcącą na kierunku praktycznym.
Instytut Psychologii w Rzeszowie ogłasza nabór dla nauczycieli akademickich na 3 stanowiska naukowo-dydaktyczne w stopniu adiunkta oraz adiunkta habilitacyjnego.

Nasze wymagania

  • posiadanie co najmniej stopnia naukowego doktora w zakresie nauk społecznych w tym psychologii, publikacji w pismach renomowanych
  • umiejętność projektowania, organizowania i prowadzenia badań naukowych oraz sprawdzania hipotez badawczych

Mile widziane

  • dorobek naukowy / prowadzenie własnych badań / organizowanie konferencji/ doświadczenie w projektach badawczych, pozyskiwaniu finansowania na badania i kierowaniu projektami badawczymi
  • doświadczenie merytoryczne w opiece nad studentami i młodszymi pracownikami nauki

Zakres obowiązków

  • prowadzenie wykładów, seminariów dyplomowych, uczestnictwo w komisjach egzaminacyjnych
  • opracowywanie materiałów dydaktycznych do zajęć i prezentacji, przeprowadzanie konsultacji ze studentami, prowadzenie dokumentacji dydaktycznej, realizowanie przyjętego harmonogramu zajęć przedmiotowych, protokołowanie kolokwiów, zaliczeń i egzaminów, być aktywnym uczestnikiem zespołu dydaktycznego Instytutu Psychologii
  • otwartość na sprawy studentów i zaangażowanie w rozwój Instytutu oraz Kół Naukowych

Oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę, możliwość rozwoju naukowego, dostęp do wyposażonych pracowni specjalistycznych, komfortowe warunki pracy
  • możliwość uczestniczenia w projektach i grantach
  • współpracę w dobrej atmosferze zespołu dydaktycznego

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • życiorys zawierający informację o wykształceniu, dorobku naukowym i dotychczasowych miejscach pracy
  • list motywacyjny z informacjami o zainteresowaniach naukowych, samodzielności naukowej, w tym o udziale w publikacjach
  • spis publikacji, ze wskazaniem prac opublikowanych przed doktoratem, prac zawierających wyniki doktoratu i prac opublikowanych po doktoracie, kopia dyplomu potwierdzającego posiadanie wymaganego stopnia naukowego

Weź udział w rekrutacji

  • Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych VARSOVIA
    al. Gen. Okulickiego 10
    35-222 Rzeszów