Adiunkt stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: 9140 zł brutto
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Opis stanowiska

Adiunkt w grupie pracowników dydaktycznych na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Nasze wymagania

  • • co najmniej stopień doktora w dyscyplinie ekonomia lub ekonomia i finanse
  • • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu zajęć dydaktycznych w obszarze ekonomii i finansów przez okres nie krótszy niż pięć lat (preferowane doświadczenie w prowadzeniu zajęć z zakresu finansów, bankowości i/lub rachunkowości)
  • • wysokie umiejętności dydaktyczne (potwierdzone w szczególności przez wyniki ankiet studenckich lub wyróżnienia i nagrody za działalność dydaktyczną)
  • • biegła znajomość języka angielskiego (B2), w tym słownictwa specjalistycznego związanego z obszarem prowadzonych zajęć dydaktycznych

Mile widziane

  • • doświadczenie w prowadzeniu zajęć z obszaru finansów ilościowych, w szczególności w języku angielskim
  • • inne szczególne osiągnięcia (np. nagrody, stypendia) i doświadczenie (np. udział w stażach zagranicznych, w szczególności związanych z dydaktyką)

Zakres obowiązków

  • - prowadzenie zajęć dydaktycznych na studiach I i II stopnia w języku polskim i angielskim z przedmiotów powiązanych z finansami, bankowością, rachunkowością lub obszarów pokrewnych w ramach pensum adiunkta zatrudnionego w grupie pracowników dydaktycznych (w wysokości 360 godzin rocznie)
  • - działalność organizacyjna związana z dydaktyką i funkcjonowaniem Wydziału, w tym angażowanie się w prace wybranych ciał Uniwersytetu i Wydziału

Oferujemy

  • - stabilność zatrudnienia na renomowanej uczelni publicznej
  • - duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
  • - duże wsparcie organizacyjne ze strony administracji Wydziału
  • - możliwość krótkoterminowych stypendiów zagranicznych w ramach oferty Erasmus+ dla Pracowników Uczelni, w tym także wizyt szkoleniowych w celu doskonalenia umiejętności i kwalifikacji potrzebnych w pracy oraz wymiany doświadczeń w skali międzynarodowej

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • • życiorys zawodowy zawierający informacje o doświadczeniu i dorobku naukowym i dydaktycznym, w tym o wykształceniu, doświadczeniu zawodowym (w szczególności dydaktycznym), publikacjach, udziale w projektach naukowo-badawczych
  • • list motywacyjny obejmujący plany rozwoju w obszarze aktywności dydaktycznej (maksymalnie: 2 str. A4);
  • • podpisane zgłoszenie do konkursu, wraz z oświadczeniami (Załącznik nr 1)