Adiunkt stanowisko badawcze

Wydział Mechaniczny
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Nasze wymagania

  • • stopień doktora w dyscyplinie inżynieria mechaniczna lub pokrewnej (dyplom wydany za granicą powinien spełniać co najmniej jedno z kryteriów: (1) jest wydany przez kraj objęty zapisami umowy międzynarodowej dotyczącej równoważności wykształcenia; (2) został nadany przez uprawnioną do tego instytucję działającą w państwie członkowskim UE, OECD lub EFTA lub (3) został wydany w innym państwie i uznany na podstawie przepisów o nostryfikacji stopni naukowych uzyskanych za granicą)
  • • doświadczenie w realizacji prac naukowo-badawczych i wyróżniający dorobek publikacyjny z obszaru zaawansowanych procesów wytwarzania, analizy zjawisk fizycznych w procesach obróbkowych, modelowania i symulacji, analizy właściwości materiałów (autorstwo/ współautorstwo wysoko punktowanych publikacji z listy MNiSW w tym artykułów za 200 pkt. w ostatnich pięciu latach)
  • • wysokie wskaźniki bibliometryczne (wg bazy SCOPUS)
  • • udział w projektach badawczych pozyskiwanych w trybie konkursów krajowych lub zagranicznych
  • • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2
  • • wskazanie Politechniki Krakowskiej jako podstawowego miejsca pracy
  • • wskazanie dyscypliny inżynieria mechaniczna jako dyscypliny swoich badań naukowych
  • • zamieszczenie afiliacji Politechniki Krakowskiej w swoich publikacjach
  • • posiadanie doświadczenia we współpracy międzynarodowej, w tym realizacja prac badawczych w innej instytucji niż ta, która wydała dyplom doktora nauk technicznych

Zakres obowiązków

  • • aktywne uczestnictwo w pracach naukowych jednostki
  • • podejmowanie starań o pozyskiwanie projektów badawczych
  • • udział w seminariach i konferencjach naukowych
  • • aktywne uczestnictwo w pracach organizacyjnych jednostki
  • • inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego
  • • udział w proponowanych szkoleniach służących rozwojowi zawodowemu

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • • szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia)
  • • podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora
  • • dokumenty poświadczające wykształcenie oraz odbyte kursy i szkolenia (oryginały do wglądu)
  • • certyfikat lub inne zaświadczenie potwierdzające znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2
  • • wykaz osiągnięć oraz inne dokumenty mogące mieć wpływ na zatrudnienie

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Politechnika Krakowska
    Katedry Inżynierii i Automatyzacji Produkcji
    Wydziału Mechanicznego
    al. Jana Pawła II 37 budynek A, pok. A403
    31-864 Kraków