Adiunkt stanowisko dydaktyczne

uczelnia@ahe.lodz.pl
Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Łodzi
  • Miejsce: Łódź
  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

• realizowanie zadań związanych z kształceniem studentów poprzez prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych w weekendy
• wsparcie studentów w zdobywaniu wiedzy i umiejętności praktycznych
• weryfikacja efektów uczenia się z zakresu realizowanych przedmiotów
• uczestniczenie w działalności organizacyjnej Uczelni

Poszukujemy Adiunkta/Wykładowcy do prowadzenia zajęć z przedmiotu: Anatomia człowieka i Patofizjologia, Pierwsza pomoc medyczna, Biologia medyczna i mikrobiologia, Psychologia osobowości

Nasze wymagania

  • wysoki poziom wiedzy merytorycznej z wykładanych przedmiotów poparty doświadczeniem praktycznym i dydaktycznym,
  • swoboda w przekazywaniu wiedzy w sposób angażujący i zrozumiały dla studentów w różnym wieku i na różnym etapie rozwoju zawodowego,
  • wykształcenie wyższe - tytuł zawodowy magistra lub doktora odpowiednio dla prowadzonego przedmiotu: w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu, w dziedzinie nauk psychologicznych, preferowane ukończenie kierunku Ratownictwo medyczne, Biotechnologia/Biochemia/Mikrobiologia/Diagnostyka Laboratoryjna,
  • łatwość wykorzystywania nowoczesnych narzędzi wspierających edukację (urządzenia, programy, aplikacje),
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku dydaktyka.

Zakres obowiązków

  • realizowanie zadań związanych z kształceniem studentów poprzez prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych w weekendy
  • wsparcie studentów w zdobywaniu wiedzy i umiejętności praktycznych
  • weryfikacja efektów uczenia się z zakresu realizowanych przedmiotów
  • uczestniczenie w działalności organizacyjnej Uczelni

Oferujemy

  • umowę cywilno-prawną,
  • realny wpływ na grafik,
  • gwarantujemy dostęp do niezbędnych narzędzi,
  • możliwość wdrażania innowacyjnych metod kształcenia.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • dokumentacja potwierdzająca wykształcenie,
  • życiorys naukowy,
  • spis publikacji z uwzględnieniem punktacji naukowej potwierdzony własnoręcznym podpisem.

Weź udział w rekrutacji