Adiunkt lub Profesor stanowisko dydaktyczne

hr-rekrutacja@wsb.gda.pl
Wyższa Szkoła Bankowa
  • Miejsce: Gdańsk/Gdynia
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne

Opis stanowiska

Uczelnie WSB Merito (wcześniej Wyższe Szkoły Bankowe) to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Od
wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie
czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance.
Wspieramy rozwój naszych pracowników, oferując różnorodne szkolenia i pracę przy ambitnych projektach. Razem
tworzymy miejsce, w którym studenci zdobywają praktyczną wiedzę, a pracownicy wartościowe doświadczenie.

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł naukowy profesora z obszaru: automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne, informatyka techniczna i telekomunikacyjna lub pokrewne
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych
  • praktyczna znajomość MS365
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • dyspozycyjność w tygodniu i w weekendy

Zakres obowiązków

  • terminowe opracowanie sylabusów,
  • przygotowywanie pomocy dydaktycznych, skryptów, prezentacji multimedialnych i innych materiałów na potrzeby prowadzonych zajęć dydaktycznych na obowiązujących w Uniwersytecie WSB Merito layoutach
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych właściwie przygotowanych pod względem merytorycznym i metodycznym, z uwzględnieniem praktyczności (case), w terminach określonych planem zajęć
  • prowadzenie seminariów dyplomowych i prac dyplomowych zgodnie z kierunkiem i specjalnością
  • doskonalenie form dydaktycznych i metod weryfikacji efektów kształcenia
  • obsługa uczelnianej e-learningowej platformy Moodle
  • troska o wysoką jakość kształcenia i zgodność pracy dydaktycznej z zasadami wewnętrznego systemu zapewnienia jakości kształcenia
  • współpraca ze wszystkimi działami w uczelni.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat od 1.10.2024r
  • ciekawą i samodzielną pracę w największym polskim holdingu uczelni niepublicznych
  • szkolenia grupowe i indywidualne
  • dofinansowanie do nauki
  • udział w licznych projektach rozwojowych podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • dofinansowanie do benefitów (karty MultiSport, Medicover Sport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • dodatkowe dni wolne od pracy
  • wyjazdy integracyjne oraz spotkania świąteczne.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV