Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Międzywydziałowa Katedra Gier Komputerowych i Wirtualnej Rzeczywistości
Akademia Sztuki w Szczecinie
  • Miejsce: Szczecin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Nasze wymagania

  • posiadanie tytułu naukowego magistra/y
  • dorobek artystyczny w obszarze dyscypliny sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki, ze szczególnym uwzględnieniem grafiki trójwymiarowej
  • doświadczenie w pracy z programem Blender i/lub innymi programami do modelowania 3D

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnie z indywidualnym przydziałem
  • obowiązki pozadydaktyczne przydzielone przez Dziekana Wydziału oraz Kierownika Katedry
  • prowadzenie cotygodniowych konsultacji dla studentów w wymiarze 1 godz. tygodniowo

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • zgłoszenie udziału w konkursie
  • życiorys zawodowy oraz kwestionariusz osobowy
  • odpis dyplomów ukończenia studiów
  • opis znaczących osiągnięć artystycznych popartych dokumentacją za okres 5 lat
  • oświadczenie, że Akademia Sztuki w Szczecinie będzie podstawowym miejscem pracy
  • oświadczenie w wszelkie dodatkowe informacje (w formie dokumentów lub publikacji, które mogą mieć znaczenie w ocenie dodatkowych umiejętności związanych z rozstrzygnięciem konkursu)trybie art. 113 Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce