Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk Medycznych
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie
  • Miejsce: Nysa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

Asystent – stanowisko dydaktyczne.
Nr postępowania: DSO 10/08/2023

Nasze wymagania

  • 1. prawo wykonywania zawodu pielęgniarki,
  • 2. tytuł zawodowy magister pielęgniarstwa,
  • 3. specjalizacja z zakresu pielęgniarstwa rodzinnego i pielęgniarstwa opieki paliatywnej,
  • 4. przygotowanie z zakresu dydaktyki medycznej, w tym z zakresu symulacji medycznej,
  • 4. co najmniej 5-letni staż pracy w zawodzie pielęgniarki oraz doświadczenie w pracy pielęgniarki opieki paliatywnej i pielęgniarki rodzinnej,,
  • 6. doświadczenie w nauczaniu pielęgniarstwa w ciągu ostatnich dwóch lat,
  • 7. wymóg zatrudnienia w Uczelni jako podstawowym miejscu pracy.

Zakres obowiązków

  • 1. Prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnie z planem zajęć.
  • 2. Prowadzenie działalności naukowej z zakresu nauk o zdrowiu i nauk medycznych.
  • 3. Udział w pracach organizacyjnych dotyczących procesu kształcenia na kierunku Pielęgniarstwo.
  • 4. Promotorstwo prac licencjackich, zapewnienie opieki merytorycznej studentom na każdym etapie przygotowania pracy dyplomowej.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. podanie skierowane do JM Rektora PANS w Nysie (ze wskazaniem numeru postępowania),
  • 2. życiorys zawodowy,
  • 3. kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
  • 4. dokumenty poświadczające doświadczenie dydaktyczne,
  • 5. wykaz publikacji naukowych,
  • 6. dokumenty poświadczające doświadczenie zawodowe zdobyte poza szkolnictwem wyższym,
  • 7. oświadczenie, że PANS w Nysie będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu.