Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Opis stanowiska

Zadania i rola w zespole:
– prowadzenie badań naukowych oraz udokumentowanie ich w czasopismach naukowych,
– pozyskiwanie funduszy na badania naukowe,
– prowadzenie zajęć dydaktycznych w języku polskim i angielskim z zakresu technologii maszyn i inżynierii mechanicznej,
– obsługa wysokospecjalistycznej aparatury badawczej.

Nasze wymagania

  • Dyplom magistra uzyskany na kierunku inżynieria mechaniczna lub inżynieria materiałowa.
  • Dorobek naukowy w postaci artykułów w czsopismach z listy JCR (minimum 2).
  • Doświadczenie w przygotowaniu wnisoków o granty badawcze.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (co najmniej B2).
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej.
  • Udział w konferencjach o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęż dydaktycznych w języku polskim i angielskim.
  • Prowadzenie laboratoriów.

Oferujemy

  • Rozwój naukowy.
  • Praca w międzynarodowym zespole.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podnie o zatrudnienie skierowane do Prorektora ds. Nauki Politechniki Gdańskiej.
  • Kwestionariusz osobowy i CV.
  • Wykaz osiągnięć naukowych.