Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Zarządzania Sportem i Turystyką
Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
  • Miejsce: Katowice
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o bezpieczeństwie

Nasze wymagania

  • tytuł magistra w dziedzinie nauk społecznych
  • doświadczenie w pracy dydaktycznej na poziomie szkoły wyższej
  • koncepcja pracy dydaktycznej, organizacyjnej i naukowej
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • nagrody, referencje z instytucji publicznych potwierdzające czynny udział kandydata w przedsięwzięciach na rzecz szeroko rozumianego bezpieczeństwa
  • znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • przygotowywanie materiałów dydaktycznych do zajęć
  • organizowania konferencji
  • konsultacje dla studentów

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole oraz w przyjaznej uczelnianej atmosferze
  • różnorodność zadań i wyzwań, rozwój zawodowy
  • świadczenia socjalne
  • możliwość korzystania z obiektów sportowych uczelni

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • zgłoszenie do konkursu adresowane do Rektora AWF Katowice
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (druk na stronie uczelni)
  • klauzula informacyjna dla kandydata w postępowaniu konkursowym RODO (druk na stronie uczelni)
  • oświadczenie art. 113 ustawy – czynności prawne (druk na stronie uczelni)
  • oświadczenie art. 118 ustawy – bezpośrednia podległość służbowa (druk na stronie uczelni)
  • oświadczenie art. 120 ustawy – AWF Katowice jako podstawowe miejsce pracy (druk na stronie Uczelni)
  • dokumenty potwierdzające posiadanie wymaganych kwalifikacji (w tym dyplomy)
  • 8. CV wraz z informacją o dotychczasowym przebiegu zatrudnienia wraz z wykazem osiągnięć badawczo-naukowych oraz planem rozwoju naukowego i wykazem osiągnięć dydaktycznych