Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Kolegium Zarządzania
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie
  • Miejsce: Rzeszów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie magisterskie z zakresu ekonomii, finansów, zarządzania
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i terminowość wysoka motywacja do pracy, gotowość uczenia się i chęć rozwoju naukowego
  • mile widziane doświadczenie/ zainteresowanie w obszarze księgowości, rozliczeń
  • mile widziane doświadczenie w działalności dydaktycznej i prowadzeniu badań naukowych

Zakres obowiązków

  • aktywne uczestnictwo w pracach organizacyjnych na kierunku
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych w zakresie rachunkowości, finansów
  • realizacja badań naukowych w obszarze
  • koordynowanie praktyk zawodowych dla kierunku Zarządzanie

Oferujemy

  • pracę w środowisku akademickim umożliwiająca zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • szkolenia wdrażające
  • zespół składający się ze wspierających osób będących specjalistami w swojej dziedzinie
  • zadania dostosowywane proporcjonalnie do zdobywanego doświadczenia i kompetencji
  • udział w szkoleniach branżowych
  • dodatkowe dni wolne od pracy

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV