Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Uniwersytet Gdański
  • Miejsce: Sopot
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków należą:
– kształcenie studentów (studia stacjonarne i niestacjonarne)
– prowadzenie działalności naukowej
– działania organizacyjne
Kandydat/Kandydatka na stanowisko asystenta w Katedrze Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego powinien/powinna posiadać doświadczenie w pracy dydaktycznej na uczelni wyższej w prowadzeniu zajęć z zakresu zarządzania.
Kandydat/Kandydatka powinien/powinna wykazać się dorobkiem naukowym w zakresie zarządzania: udokumentowanym publikacjami, wystąpieniami konferencyjnymi. Wskazane jest doświadczenie dotyczące działań organizatorskich.

Nasze wymagania

  • dyplom magistra z dziedziny nauk ekonomicznych (z dyscyplin: nauki o zarządzaniu lub ekonomia)
  • zobowiązanie do przygotowania i poprowadzenia w ramach pensum dydaktycznego zajęć w języku obcym
  • zobowiązanie Kandydata/tki, że nie będzie podejmował/a dodatkowych prac w innych uczelniach

Zakres obowiązków

  • przygotowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych, w tym w języku obcym, zaliczanych do pensum dydaktycznego
  • opracowywanie lub wdrażanie innowacyjnych metod kształcenia
  • upowszechnianie wyników działalności dydaktycznej w postaci podręczników, skryptów i innych materiałów dydaktycznych
  • prowadzenie badań naukowych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie do Rektora UG
  • życiorys (CV)
  • informacja o dorobku naukowym (wykaz publikacji, udział w konferencjach, programach badawczych, wdrożeniach w praktyce itp.)
  • informacja o dorobku dydaktycznym (wykaz opublikowanych skryptów, formy prowadzonych zajęć, nazwy przedmiotów)
  • dokumenty potwierdzające znajomość języków obcych
  • informacje o ukończonych kursach, szkoleniach, zdobytych uprawnieniach itp.