Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Gdynia
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria lądowa, geodezja i transport

Opis stanowiska

Wsparcie kadry akademickiej w Zakładzie Geodezji w zakresie pracy dydaktycznej: prowadzenie zajęć, prowadzenie działalności naukowej i publikacyjnej.

Nasze wymagania

  • - posiadania tytułu zawodowego magistra geodezji lub nawigacji,
  • - prowadzenia zajęć dydaktycznych z przedmiotów: podstawy geodezji, geodezyjne podstawy pomiarów morskich oraz pokrewnych,
  • - prowadzenie działalności naukowej i publikacyjnej,
  • - prowadzenie działalności organizacyjnej w ramach Zakładu Geodezji i Oceanografii,
  • - Uczestnictwo jako nauczyciel akademicki w praktykach morskich (na statkach szkolnych) studentów Wydziału
  • - znajomości języka angielskiego na poziomie B2.

Zakres obowiązków

  • Praca naukowa
  • Praca ze studentami, prowadzenie zajęć.
  • Praca naukowo-badawcza

Oferujemy

  • W ramach zatrudnienia oferujemy pakiet medyczny dla pracowników oraz kartę Multisport.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • - podanie o zatrudnienie skierowane do Rektora UMG,
  • - kserokopia posiadanych dyplomów,
  • - aktualny dorobek naukowy
  • - CV
  • - kwestionariusz osobowy.