Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
  • Miejsce: Białystok
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

Szczegółowy opis w ogłoszeniu konkursowym.

Nasze wymagania

  • Ukończenie studiów II stopnia na kierunku kosmetologia.
  • Posiadanie stopnia naukowego doktora nauk medycznych.
  • Posiadanie umiejętności wykonywania zabiegów z zakresu: kosmetologii pielęgnacyjnej i upiększającej (mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, sonoforeza), peelingi chemiczne, biopeelingi), oczyszczanie wodorowe, mezoterapia mikroigłowa (Dermapen, Mezopen), lipoliza iniekcyjna, żelazko antycellulitowe, fala radiowa, fala uderzeniowa, endermologia.
  • Posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku nauczyciela akademickiego na kierunku kosmetologia.
  • Posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku kosmetologa w gabinecie kosmetologicznym.
  • Posiadanie ukończonych szkoleń, kursów, warsztatów z zakresu kosmetologii (tj.: fala uderzeniowa, fala radiowa, endermologia, mezoterapia mikroigłowa, wykonywanie zabiegów przy użyciu profesjonalnych peelingów kwasowych, itp.).
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Znajomość języka polskiego biegła w mowie i w piśmie w przypadku cudzoziemców.

Zakres obowiązków

  • Praca na stanowisku nauczyciela akademickiego.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Szczegółowy wykaz dokumentów znajduje się w załączonym ogłoszeniu o konkursie