Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Sztuki
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
  • Miejsce: Kielce
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki muzyczne

Opis stanowiska

Wybrany kandydat zatrudniony na stanowisku asystenta zobowiązany będzie do prowadzenia działalności naukowej i artystycznej w dyscyplinie sztuk muzycznych, w tym:
– pozyskiwania środków na badania naukowe,
– publikowania wyników badań w czasopismach dedykowanych dyscyplinie: sztuki muzyczne,
– organizowania projektów artystycznych o ogólnopolskim i międzynarodowym prestiżu
– emisji, nagrań i realizacji płyt CD.

Ponadto, do obowiązków kandydata należało będzie aktywne branie udziału w działalności naukowej jednostki, w tym związane z nadawaniem stopni naukowych. Działalność dydaktyczna w wymiarze 240 godzin pensum rocznie odbywać się będzie w ramach kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuk muzycznych oraz innych, w zależności od potrzeb kierunków kształcenia.

Nasze wymagania

  • Posiadanie dyplomu studiów magisterskich na kierunku reżyseria dźwięku;
  • Udokumentowany dorobek naukowy i artystyczny z okresu ostatnich 5 lat;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Podstawowe miejsce pracy oraz zadeklarowanie 100% udziału w naukach o sztuce.
  • Dodatkowe umiejętności z zakresu multimediów;

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć z zakresu realizacji dźwięku.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie do Rektora o zatrudnienie na stanowisko asystenta.
  • Kwestionariusz osobowy.
  • Odpis dyplomu magistra.
  • Życiorys zawodowy.
  • Wykaz publikacji
  • Odpisy dyplomów/zaświadczeń potwierdzających dodatkowe kwalifikacje, itd.
  • Oświadczenie kandydata, iż Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach będzie podstawowym miejscem pracy