Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Informatyki
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Nasze wymagania

  • kandydaci zgłaszający się do konkursu muszą posiadać co najmniej stopień magistra inżyniera kierunku informatyka lub inżynieria biomedyczna,
  • Kandydat powinien dysponować wiedzą i umiejętnościami z zakresu informatyki, w szczególności w zakresie przetwarzania i obróbki danych w tym danych biomedycznych; praktycznej znajomości oprogramowania statystycznego (Pakietu R, SPSS, Statistica) oraz programowania w minimum jednym języku programowania.
  • Ponadto powinien posiadać znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym; doświadczenie w zakresie realizacji projektów badawczych lub badawczo-rozwojowych; minimum 4 letnie doświadczenie zawodowe i/lub dydaktyczne w obszarach zastosowań grafiki inżynierskiej i komputerowej, metrologii, akwizycji i przetwarzania danych pomiarowych.
  • Znajomość języka polskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie zajęć laboratoryjnych.

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie status słuchacza szkoły doktorskiej lub ukończone studia doktoranckie oraz doświadczenie zawodowe zdobyte poza środowiskiem akademickim.

Zakres obowiązków

  • Realizacja zajęć dydaktycznych
  • Realizacja prac badawczych
  • Udział w działalności organizacyjnej uczelni

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • W załączeniu ogłoszenie wraz z wypisem wymaganych dokumentów do wypełnienia i dostarczenia przy aplikacji na stanowisko asystenta badawczo-dydaktycznego