Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

uepoznan.rekrutacja@gmail.com
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Opis stanowiska

ASYSTENTA
w Katedrze Ekonomii Informacji

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie co najmniej B2,
  • znajomość języka polskiego (biegła),
  • ukończenie kursu doskonalącego kwalifikacje pedagogiczne (opcjonalnie),
  • spełnianie warunków określonych w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 roku Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (j.t. Dz. U. z 2023 roku poz. 742, z późn. zm.).

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań naukowych w zakresie ekonomii informacji
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych w zakresie działalności Katedry Ekonomii Informacji
  • udział w pracach organizacyjno - administracyjnych związanych z przygotowaniem aplikacji grantowych, nowych koncepcji badawczych oraz treści i metodyki zajęć dydaktycznych.

Oferujemy

  • CIEKAWĄ PRACĘ
  • MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU
  • MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA STOPNI I TYTUŁU NAUKOWEGO
  • SZKOLENIA
  • UDZIAŁ W PROJEKTACH
  • MOŻLIWOŚĆ POZNANIA WYBITNYCH LUDZI
  • UDZIAŁ W KONFERENCJACH, W TYM ZAGRANICZNYCH
  • DOFINANSOWANIE DO WYPOCZYNKU
  • KARNET SPORTOWY
  • POŻYCZKI
  • ŚWIADCZENIA DLA DZIECI
  • DODATKOWE DNI WOLNE

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV
  • kopie dyplomów