Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Mechatroniki i Elektrotechniki
Politechnika Morska w Szczecinie
  • Miejsce: Szczecin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: *** zł brutto
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne

Opis stanowiska

Asystent w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Automatyki Okrętowej – dyscyplina Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika i Technologie kosmiczne

Nasze wymagania

  • posiadania tytułu zawodowego co najmniej magistra inżyniera w zakresie mechatroniki, elektrotechniki, automatyki, elektroniki lub mechaniki i budowy maszyn
  • posiadania umiejętności stosowania technik informatycznych do badań naukowych i prezentacji wyników
  • praktycznej znajomości oprogramowania do projektowania AutoCAD
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne prowadzenie zajęć laboratoryjnych w języku angielskim
  • prowadzenie zajęć w języku polskim
  • motywacji do ustawicznego kształcenia i podnoszenia kwalifikacji
  • zainteresowania problemami techniki morskiej w szczególności automatyzacją systemów okrętowych

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć

Oferujemy

  • umowa o pracę

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie
  • CV
  • kwestionariusz osobowy
  • oryginały dyplomów potwierdzające posiadane kwalifikacje lub ich uwierzytelnione kopie (do wglądu),
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach