Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Leśny i Technologii Drewna
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk rolniczych
  • nauki leśne

Opis stanowiska

Posiadanie stopnia naukowego doktora nauk rolniczych w dyscyplinie nauki leśne. Wykazanie się znaczącym dorobkiem naukowym, dydaktycznymi organizacyjnym w zakresie akarologii leśnej Posiadanie predyspozycji do pracy dydaktyczno – wychowawczej i naukowo – badawczej na stanowisku nauczyciela akademickiego.

Nasze wymagania

  • Posiadanie stopnia naukowego doktora nauk rolniczych w dyscyplinie nauki leśne
  • Wykazanie się udokumentowanymi osiągnięciami w dotychczasowej pracy naukowe, dydaktycznej i organizacyjnej z zakresu akarologii leśnej
  • Posiadanie predyspozycji do pracy dydaktyczno-wychowawczej i naukowo-badawczej na stanowisku nauczyciela akademickiego.
  • Doświadczenie i umiejętność współpracy w zespole badawczym

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań naukowych
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • prace organizacyjne

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o zatrudnienie adresowane do Prorektora ds. Kadr i Rozwoju Uczelni
  • Kwestionariusz osobowy obowiązujący w Uniwersytecie, wraz z fotografią
  • Odpis dyplomu doktorskiego
  • Opis osiągnięć dydaktycznych, naukowych i organizacyjnych
  • Dokumentacja potwierdzająca osiągnięcia twórcze Kandydata (publikacje naukowe oraz publikacje i opracowania dydaktyczne).
  • Oświadczenie, iż zatrudnienie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu będzie podstawowym miejscem pracy.
  • Oświadczenie Kandydata o akceptacji warunków konkursu obowiązujących w Uniwersytecie.