Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Nauk Ekonomicznych
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  • Miejsce: Olsztyn
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Opis stanowiska

Kandydat musi spełniać wymagania kwalifikacyjne niezbędne do zajmowania stanowiska asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych (załącznik nr 4 do Statutu UWM w Olsztynie, tabela 1a [ https://bip.uwm.edu.pl/uczelnia/statut-uwm ].
Informacje:
• Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.
• Konkurs ma charakter jednoetapowy.
• Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.

Dokumenty należy złożyć w Dziekanacie Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, 10-957 Olsztyn-Kortowo, ul. Oczapowskiego, pok. 02, w terminie do dnia 27.12.2023 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w

Nasze wymagania

  • ukończone studia magisterskie w dyscyplinie ekonomia i finanse
  • znajomość problematyki działalności badawczo-dydaktycznej realizowanej w Katedrze Polityki Gospodarczej
  • znajomość języków obcych - preferowany język angielski
  • Kandydat musi spełniać wymagania kwalifikacyjne niezbędne do zajmowania stanowiska asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych (załącznik nr 4 do Statutu UWM w Olsztynie, tabela 1a [ https://bip.uwm.edu.pl/uczelnia/statut-uwm ]

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć ze studentami
  • prowadzenie badań naukowych
  • Uczestniczenie w życiu organizacyjnym Katedry Polityki Gospodarczej

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie kierowane do Prorektora ds. Kształcenia UWM w Olsztynie
  • życiorys zawodowy
  • kwestionariusz osobowy [ https://bip.uwm.edu.pl/uczelnia/baza-dokumentow-sprawy-kadrowe]
  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych
  • informacja o spełnieniu wymagań kwalifikacyjnych niezbędnych do zajmowania stanowiska asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych (załącznik nr 4 do Statutu UWM w Olsztynie, tabela 1a [ https://bip.uwm.edu.pl/uczelnia/statut-uwm ]
  • inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych [ https://bip.uwm.edu.pl/uczelnia/baza-dokumentow-sprawy-kadrowe]
  • oświadczenie, że UWM w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu artykułu 120 ustawy z dnia 18 lipca 2020 roku (t.j. Dz. U. 2023 r., poz. 742)
  • oświadczenie o stanie zdrowia kandydata [ https://bip.uwm.edu.pl/uczelnia/baza-dokumentow-sprawy-kadrowe ]