Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Kolegium Nauk Medycznych
Uniwersytet Rzeszowski
  • Miejsce: Rzeszów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o kulturze fizycznej

Nasze wymagania

  • Tytuł zawodowy magistra wychowania fizycznego.
  • Udokumentowane umiejętności i kompetencje w zakresie: przeprowadzania badań wysiłkowych z wykorzystaniem ergospirometru przenośnego lub stacjonarnego.
  • Udokumentowane umiejętności i kompetencje w zakresie: przeprowadzania badań biomechanicznych z wykorzystaniem platform dynamograficznych, EMG oraz systemów wizyjnych.
  • Udokumentowane umiejętności i kompetencje w zakresie: biomechanicznej analizy chodu i biegu.
  • Udokumentowane uprawnienia Instruktora Lekkiej Atletyki - Licencja Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
  • Udokumentowane uprawnienia trenera personalnego lub trenera przygotowania motorycznego.
  • Biegła znajomość obsługi komputera.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Udokumentowane doświadczenie w realizacji projektów badawczych w jednostkach naukowych.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć na kierunku wychowanie fizyczne, zajęcia z zakresu lekkoatletyki
  • Współudział w pracy naukowo- badawczej i organizacyjnej Instytutu Nauk o Kulturze Fizycznej

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie do JM Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego,
  • życiorys naukowy (CV),
  • kwestionariusz osobowy,
  • autoreferat,
  • informacja o dorobku dydaktycznym, badawczym i organizacyjnym,
  • wykaz publikacji,
  • 2 opinie profesorów lub doktorów habilitowanych o kandydacie w przypadku konkursu na stanowisko asystenta i adiunkta,
  • oświadczenie kandydata, że UR będzie jego podstawowym miejscem pracy,
  • oświadczenie kandydata o spełnieniu warunków z art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (tj. Dz. U. 2021, poz. 478 z późn. zm.),
  • poświadczenie lub informacja o poziomie znajomości języka angielskiego,
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje (dyplom doktora lub zaświadczenie o nadaniu stopnia doktora oraz dyplom magistra lub dyplom równorzę dny, dyplom ukończenia studiów I stopnia na kierunku (w zakresie) Ratownictwa medycznego),
  • inne dokumenty potwierdzające osiągnięcia w pracy naukowej i zawodowej wymienione w otwartym naborze,