Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki socjologiczne

Opis stanowiska

Konkurs wieloetapowy na zatrudnienie asystenta badawczo-dydaktycznego w Instytucie Nauk Socjologicznych i Pedagogiki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Rektor
Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
ogłasza konkurs wieloetapowy na zatrudnienie
asystenta badawczo-dydaktycznego

[Konkurs 5]
INSTYTUCJA: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Instytut Nauk Socjologicznych i Pedagogiki, Katedra Socjologii, ul. Nowoursynowska 166, 02-787 Warszawa
MIASTO: Warszawa
STANOWISKO: asystent badawczo-dydaktyczny
DZIEDZINA: nauki społeczne lub humanistyczne
DYSCYPLINA NAUKOWA: nauki socjologiczne
DATA OGŁOSZENIA: 01.01.2024r.
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 16.01.2024r.
OKRES ZATRUDNIENIA: 2 lata z możliwością przedłużenia zatrudnienia
SŁOWA KLUCZOWE: nauki socjologiczne, socjologia

Nasze wymagania

  • - posiadanie tytułu magistra i/lub stopnia naukowego doktora w dyscyplinie nauki socjologiczne;
  • - zainteresowania naukowe i dydaktyczne oraz zdolność do ich rozwijania;
  • - posiadanie udokumentowanej co najmniej dobrej znajomości języka angielskiego lub innego języka kongresowego, w stopniu umożliwiającym samodzielne pisanie publikacji naukowych w tym języku oraz wygłaszanie doniesień na konferencjach naukowych;
  • - posługiwanie się językiem polskim w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć ze studentami w tym języku;
  • - pełna dyspozycyjność.

Zakres obowiązków

  • W załączniku znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące niniejszego postępowania konkursowego

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1) podanie o zatrudnienie kierowane do JM Rektora SGGW;
  • 2) kwestionariusz osobowy (druk wydaje sekretariat Instytutu Nauk Socjologicznych i Pedagogiki SGGW lub kontakt e-mail);
  • 3) życiorys naukowy (autoreferat) oraz CV;
  • 4) oświadczenie, potwierdzające spełnienie wymagań art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (druk wydaje sekretariat Instytutu Nauk Socjologicznych i Pedagogiki SGGW lub kontakt e-mail);
  • 5) kopia dyplomu poświadczona za zgodność z oryginałem w Biurze Organizacyjnym SGGW/odpis dyplomu/zaświadczenie dokumentu potwierdzającego nadanie tytułu zawodowego magistra i /lub stopnia naukowego doktora w dziedzinie nauk społecznych lub humanistycznych (dyscyplina nauki socjologiczne lub socjologia);
  • 6) wykaz osiągnięć naukowych, w tym wykaz publikacji naukowych wraz z liczbą punktów, a w sytuacji posiadania doświadczenia w pracy dydaktycznej również wykaz dorobku dydaktycznego;
  • 7) oświadczenie kandydata lub kopia zaświadczenia (certyfikatu) potwierdzającego co najmniej dobrą znajomość języka angielskiego lub innego języka kongresowego;
  • 8) ostatnia ocena Komisji Oceniającej (dotyczy pracowników SGGW).