Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Zarządzania i Modelowania Komputerowego
Politechnika Świętokrzyska
  • Miejsce: Kielce
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • matematyka

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko asystenta w grupie pracowników dydaktycznych. Kandydat powinien być przygotowany do prowadzenia zajęć z przedmiotów analiza matematyczna, algebra, równania różniczkowe, logika, metody numeryczne. Ponadto powinien wykazywać predyspozycje do rozwoju naukowego jak również zamiłowanie do pracy z młodzieżą. Dokumenty kandydatów należy składać do dnia 31.01.2024 r. na adres wskazany w formularzu.

Nasze wymagania

  • posiada ukończone studia stopnia pierwszego i drugiego na kierunku matematyka
  • posiada ukończone studia wyzsze z wynikiem conajmniej dobrym
  • posiada zamiłowanie do pracy naukowej i dydaktycznej w obszarze matematyki i matematyki stosowanej, wykazuje się samodyscypliną, kreatywnością i samodzielnością w pracy, umiejętnoscią współpracy w grupie
  • wykazuje się znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym umożliwiającym studiowanie literatury oraz redagowanie artykułów naukowych
  • wykazuje się biegłą znajomością języka polskiego

Zakres obowiązków

  • kształcenie i wychowywanie studentów
  • prowadzenie zajeć dydatktycznych ujętych w planach studiów, zgodnie z obowiązujacym rocznym wymiarem zajęć dydaktycznych oraz prowadzenie innych zajęć dydaktycznych: przeprowadzanie zaliczeń, sprawdzanie prac kontrolnych, uczestniczenie w prowadzeniu egzaminów, itp.
  • uczestniczenie w pracach organizacyjnych na rzecz Uczelni
  • stałe podnoszenie kompetencji
  • uczestnicwo w badaniach i działalnosci o charakterze naukowo-technicznym
  • wspieranie odpłatnej działalności badawczo-rozwojowej na rzecz przedsiębiorstw
  • wspieranie działalności naukowej studentów
  • wykonywanie innych poleceń słuzbowych wydanych przez bezpośredniego przełożżonego zwiazanych z pracą zawodową i zadaniami służbowymi

Oferujemy

  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • oświadczenie kandydata, że Politechnika Świętokrzyska będzie Jego podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Prawo o szkolnictwie wyższym
  • kwestionariusz osobowy
  • podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora Politechniki Świętokrzyskiej
  • życiorys z uwzględnieniem ewentualnego dorobku dydaktycznego i naukowego oraz innych osiągnięć związanych z pracą na uczelni
  • odpis dyplomu ukończenia matematycznych studiów magisterskich