Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Opis stanowiska

asystent w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Analizy Rynków w Instytucie Rynków i Konkurencji w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy magistra lub równoważny uzyskany na kierunku/wydziale ekonomicznym
  • wiedza z zakresu wewnętrznych i rynkowych zasad funkcjonowania przedsiębiorstwa, w tym sposobów rozwiązywania sprzeczności interesów mikro- i makro
  • znajomość języka polskiego na poziomie języka ojczystego oraz angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych i badań naukowych (na poziomie min. B2 potwierdzona certyfikatem);
  • przedstawienie planu rozwoju naukowego
  • możliwość podjęcia zatrudnienia z początkiem semestru letniego roku akademickiego 2023/2024.

Mile widziane

  • znajomość innego języka obcego
  • opinia nauczyciela akademickiego
  • recenzowane publikacje naukowe lub dydaktyczne

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań naukowych w zakresie zasad funkcjonowania przedsiębiorstwa
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych z zakresu analizy rynków
  • aktywne włączanie się w działania organizacyjne na rzecz Instytutu Rynków i Konkurencji oraz Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę w prestiżowej Uczelni
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet benefitów: „wczasy pod gruszą", „trzynasta pensja", dofinansowanie aktywności sportowej itp.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie adresowane do JM Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
  • Kwestionariusz osobowy
  • oświadczenie o spełnieniu warunków określonych w art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • odpis dyplomu magistra lub dokument równoważny
  • list motywacyjny zawierający opis zainteresowań naukowych kandydata/kandydatki ze szczegółowym opisem dotychczasowej aktywności naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej oraz osiągnięć w powyższym zakresie,
  • CV
  • klauzula RODO