Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Biuro Rady Dyscypliny Nauki Medyczne
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

Przewodniczący Rady Dyscypliny Nauki Medyczne Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
ogłasza konkurs otwarty na stanowisko asystenta w grupie badawczo-dydaktycznej
w Katedrze i Klinice Angiologii i Chorób Wewnętrznych

Nasze wymagania

  • dorobek naukowy i wymagania do objęcia stanowiska obowiązujące w UM (www.umw.edu.pl/pl/rada-dyscypliny-nauki-medyczne/konkursy-na-stanowiska-nauczycieli-akademickich),
  • tytuł zawodowy – lekarz na kierunku lekarskim, specjalizacja z chorób wewnętrznych i angiologii,
  • pełne prawo wykonywania zawodu (dotyczy zawodu, dla którego przepisy szczególne przewidują posiadanie),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie zajęć,
  • specjalizacja z chorób wewnętrznych i angiologii (rok trwania lub zaświadczenie) w przypadku prowadzenia przedmiotów klinicznych,
  • kandydaci, którzy złożyli oświadczenie, że zatrudnienie na UM we Wrocławiu będzie ich podstawowym miejscem pracy w rozumieniu ustawy,
  • spełniający wymagania art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce ( Dz.U. 2020 poz. 85 z dnia 20.01.2020 r)

Zakres obowiązków

  • prowadzenie działalności naukowej
  • kształcenie studentów i uczestniczenie w kształceniu doktorantów

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • wniosek konkursowy (www.umw.edu.pl/pl/rada-dyscypliny-nauki-medyczne/konkursy-na-stanowiska-nauczycieli-akademickich)
  • kwestionariusz osobowy (www.umw.edu.pl/pl/rada-dyscypliny-nauki-medyczne/konkursy-na-stanowiska-nauczycieli-akademickich),
  • oświadczenia określone w Regulaminie konkursu (www.umw.edu.pl/pl/rada-dyscypliny-nauki-medyczne/konkursy-na-stanowiska-nauczycieli-akademickich)
  • spis publikacji naukowych z informacją o punktacji dokonanej przez Bibliotekę Główną UM we Wrocławiu
  • informacje o dotychczasowych osiągnięciach naukowych, informacje o ewentualnych realizowanych zajęciach dydaktycznych
  • dokumenty potwierdzające spełnienie w/w kryteriów konkursowych