Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  • Miejsce: Szczecin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk rolniczych
  • zootechnika i rybactwo

Opis stanowiska

Prowadzenie działalności naukowej w obszarze nauk rolniczych, w dyscyplinie zootechnika i rybactwo ze szczególnym uwzględnieniem tematyki badań naukowych i zajęć dydaktycznych realizowanych w Katedrze Nauk o Zwierzętach Przeżuwających oraz kształcenie i wychowywanie studentów, a także uczestniczenie w kształceniu doktorantów. Kandydatowi oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, udziału w projektach naukowych, możliwość współpracy międzynarodowej.

Nasze wymagania

  • Udokumentowany dorobek naukowy (artykuły naukowe, patenty, udział w konferencjach, współpraca itp.), w tym z zakresu zgodnego z profilem badawczym Katedry.
  • Doświadczenie dydaktyczne, w tym z zakresu zgodnego z profilem dydaktycznym Katedry.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków

  • Działalność naukowo-badawcza.
  • Działalność dydaktyczna.
  • Działalność organizacyjna.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Wniosek o zatrudnienie.
  • Kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
  • Odpis dyplomu ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich.
  • Kopia dokumentu potwierdzającego uzyskanie stopnia naukowego doktora.
  • Spis publikacji z pełnymi danymi bibliograficznymi oraz z podaniem swojego numeru ORCID.
  • Inne osiągnięcia (staże, konferencje naukowe, doświadczenie w pracy laboratoryjnej, udział w projektach badawczych) uzasadniające wystąpienie z wnioskiem o zatrudnienie.
  • Biegła znajomość języka polskiego i potwierdzona znajomość języka angielskiego.
  • Oświadczenie, że w przypadku zatrudnienia Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie będzie stanowił podstawowe miejsce pracy (formularz do pobrania).
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.).
  • Inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.