Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu
Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
  • Miejsce: Radom
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Nasze wymagania

  • • posiadanie tytułu zawodowego magistra fizjoterapii;
  • • posiadanie prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty;
  • • staż pracy (klinicznej) - minimum 10 lat;
  • • aktualne zatrudnienie w placówce służby zdrowia;
  • • znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków

  • zgodnie z art. 115 ustawy PSWiN
  • zgodnie z Regulaminem pracy URad. par. 17

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • • podanie o zatrudnienie skierowane do Rektora Uniwersytetu Radomskiego;
  • • życiorys (CV);
  • • kwestionariusz osobowy dla kandydata do pracy;
  • • skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane kwalifikacje;
  • • wykaz osiągnięć naukowych, dydaktycznych;
  • • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych;
  • • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych;
  • • oświadczenie o niekaralności prawomocnym wyrokiem sądowym za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  • • oświadczenie o niekaralności karą dyscyplinarną pozbawienia prawa do wykonywania zawodu nauczyciela akademickiego lub karą wydalenia z pracy z zakazem wykonywania pracy w uczelniach,
  • • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji;
  • • oświadczenie, że w przypadku wygrania konkursu Uniwersytet Radomski będzie podstawowym miejscem pracy;