Asystent stanowisko dydaktyczne

Collegium Medicum im. dr. Władysława Biegańskiego
Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
  • Miejsce: Częstochowa
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

DZIEKAN
COLLEGIUM MEDICUM IM. DR. WŁADYSŁAWA BIEGAŃSKIEGO
UNIWERSYTETU JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE
ogłasza
KONKURS
na stanowisko asystenta – diagnosta laboratoryjny w grupie stanowisk dydaktycznych w
Katedrze Nauk o Zdrowiu i Fizjoterapii w ramach umowy o pracę, w wymiarze 1/6 etatu.
Stanowisko do objęcia od marca 2024 r.

Nasze wymagania

  • posiadanie wykształcenia wyższego w zakresie diagnostyki laboratoryjnej;
  • posiadanie uprawnień do pobierania materiału biologicznego u ludzi;
  • posiadanie umiejętności i kompetencji w zakresie oznaczeń biologicznych
  • posiadanie praktyki w zakresie pracy w laboratorium analityki medycznej;

Zakres obowiązków

  • pobieranie materiału biologicznego zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • dokonywanie oznaczeń biochemicznych w pobranym materiale biologicznym
  • prowadzenie zajęć ze studentami
  • omawianie i interpretacja badań związanych z pobranym materiałem biologicznym
  • ocena wiedzy i umiejętności studentów w zakresie oznaczeń laboratoryjnych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie do JM Rektor (w treści należy podać numer konkursu)
  • kwestionariusz osobowy (wg wzoru w załączniku nr 3)
  • odpis aktu nadania tytułu naukowego
  • wykaz osiągnięć naukowych lub artystycznych lub dydaktycznych lub organizacyjnych (wg wzoru w załączniku nr 4)
  • oświadczenie, że UJD będzie stanowić podstawowe miejsce pracy z dniem zatrudnienia (wg wzoru w załączniku nr 5
  • oświadczenie o nieukaraniu karą dyscyplinarną, o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności (wg wzoru w załączniku nr 8)
  • oświadczenie o udostępnieniu danych osobowych (wg wzoru w załączniku nr 9
  • dodatkowo premiowany będzie wykaz publikacji dydaktycznych lub naukowych zaplanowanych do opublikowania afiliowanych przez UJD (wraz z planowanym miejscem publikacji)