Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu
Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Opis stanowiska

Asystent na Wydziale Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, na kierunku Design Krajobrazu, w Katedrze Bioniki

Nasze wymagania

  • stopień magistra
  • udokumentowany dorobek artystyczny w dziedzinie sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki, w szczególności w zakresie Designu i Designu Krasjobrazu
  • doświadczenie pedagogiczne i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków

  • Praca dydaktyczna i działalność naukowa w zakresie dyscypliny naukowej: sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Oferujemy

  • Pełny etat na stanowisku Asystenta na Wydziale Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, na kierunku Design Krajobrazu

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie,
  • życiorys zawodowy z zamieszczoną i podpisaną klauzulą
  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych magisterskich
  • portfolio dokumentujące dorobek artystyczny,
  • wykaz dorobku dydaktycznego,
  • opis innych ważnych dokonań twórczych i organizacyjnych,
  • oświadczenie o znajomości języka obcego/ języków obcych,
  • deklaracja, że Uniwersytet Artystyczny im. Magdalny Abakanowicz w Poznaniu będzie podstawowym miejsem pracy
  • deklaracka zgody na zaliczenie do liczby (N) pracowników prowadzących działalność naukową w Uniwersytecie Artystycznym im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu
  • podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy