Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  • Miejsce: Szczecin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk rolniczych
  • zootechnika i rybactwo

Nasze wymagania

  • - tytuł zawodowy magistra w zakresie zootechniki, biologii, biotechnologii, weterynarii lub pokrewny
  • udokumentowany dorobek naukowy (artykuły naukowe w czasopismach z listy JCR, udział w konferencjach, współpraca itp.), w tym zgodny z profilem badawczym Katedry
  • udokumentowane doświadczenie dydaktyczne w zakresie zgodnym z profilem dydaktycznym Katedry, w tym posiadanie uprawnień do prowadzenia zajęć z bezpieczeństwa i higieny pracy
  • umiejętności z zakresu laboratoryjnych technik badawczych stosowanych w laboratoriach biologicznych i chemicznych, udokumentowane stosownymi zaświadczeniami lub publikacjami, w tym z zakresu parazytologii oraz spektrofluorymetrii i chromatografii gazowej
  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków

  • Kształcenie studentów i doktorantów
  • Prowadzenie działalności badawczej
  • Prowadzenie działalności organizacyjnej

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • wniosek o zatrudnienie
  • CV
  • kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • odpis dyplomu ukończenia studiów
  • inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje
  • spis publikacji z pełnymi danymi bibliograficznymi oraz z podaniem swojego numeru ORCID
  • inne osiągnięcia uzasadniające wystąpienie z wnioskiem o zatrudnienie, zwłaszcza z zakresu higieny i rozrodu zwierząt
  • potwierdzona biegła znajomość języka polskiego i angielskiego (przynajmniej na poziomie B2)
  • oświadczenie, że w przypadku zatrudnienia Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie będzie stanowił podstawowe miejsce pracy
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)