Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

Asystent badawczo-dydaktyczny w Katedrze Zastosowań Matematyki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Nasze wymagania

  • Kandydat jest magistrem matematyki lub informatyki
  • posiada doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć ze studentami z przedmiotów matematycznych lub informatycznych
  • posługuje się językiem polskim
  • posługuje się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym pisanie publikacji i wygłaszanie referatów
  • posiada umiejętność pracy w zespole i elastycznego organizowania czasu pracy

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań naukowych
  • aktywne pozyskiwanie funduszy na badania naukowe
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych z przedmiotów obejmujących przede wszystkim zagadnienia związane z matematyką lub informatyką na kierunkach studiów realizowanych w SGGW

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie na ww. stanowisko, kierowane do JM Rektora SGGW
  • kopia dyplomu nadania stopnia doktora lub magistra, lub inny dokument potwierdzający posiadanie tego stopnia
  • curriculum vitae z uwzględnieniem pracy zawodowej oraz osiągnięć naukowych w tym wykaz prac opublikowanych (oraz przyjętych do druku, wymagane zaświadczenie redakcji)
  • Oświadczenie, potwierdzające spełnienie wymagań art. 113 Ustawy o szkolnictwie wyższym (Dz. U. z 2018 r., poz. 1668)

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • osobiście: sekretariat Instytutu Informatyki Technicznej, budynek 34, pokój 3/28A, 02-776 Warszawa, ul. Nowoursynowska 159, telefon: 22 593 73 51

    elektronicznie: iit@sggw.edu.pl, oraz cc: adam_przezdziecki@sggw.edu.pl