Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Politechnika Warszawska
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • matematyka

Opis stanowiska

Nauczyciel akademicki prowadzący badania naukowe zajęcia dydaktyczne.

Nasze wymagania

  • ukończenie studiów wyższych i uzyskanie tytułu zawodowego magistra lub tytułu równorzędnego
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • zainteresowania naukowe wiążące się z wnioskowaniem statystycznym i analizą danych
  • znajomość metod i technik uczenia maszynowego
  • znajomość środowiska R i Python
  • doświadczenie w eksploracji danych
  • umiejętności i doświadczenie w pracy zespołowej
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Życiorys
  • Kopie dyplomu ukończenia studiów wyższych
  • Wykaz dorobku naukowego, dydaktycznego i organizacyjnego
  • Inne dokumenty potwierdzające posiadane dodatkowe kwalifikacje