Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria lądowa, geodezja i transport

Opis stanowiska

Kandydat (-tka) ubiegający (-a) się o ww. stanowisko musi spełniać wymogi określone
w art. 113 ustawy z dn. 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2018, poz. 1668. z póź. zmianami), w Statucie Uczelni (Dział VIII Pracownicy SGGW)

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora lub magistra w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w zakresie zastosowania matematyki
  • doświadczenie w prowadzeniu wykładów i innych zajęć dydaktycznych w języku polskim w zakresie matematyki lub mechaniki budowli,
  • dorobek publikacyjny w postaci recenzowanych artykułów naukowych,
  • znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych w obydwu językach oraz pisanie artykułów naukowych

Mile widziane

  • umiejętności związane z wykorzystywaniem programów komputerowych Mathematica lub Matlab,
  • znajomość pakietu Ms Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • dodatkowym atutem będzie odbycie naukowego stażu za granicą w ośrodkach naukowych lub widoczna aktywność naukowa o zasięgu międzynarodowym

Zakres obowiązków

  • prowadzenie wykładów i innych zajęć dydaktycznych w języku polskim i angielskim w zakresie matematyki lub mechaniki budowli
  • pisanie artykułów naukowych

Oferujemy

  • 36 dni urlopu
  • bezpłatną opiekę zdrowotną w Uniwersyteckim Zakładzie Opieki Zdrowotnej (NZOZ SGGW)
  • zniżki na karnety na siłownię i zajęcia aerobiku w Centrum Sportu SGGW

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie do JM Rektora o zatrudnienie na ww. stanowisko
  • życiorys zawodowy
  • odpis dyplomu
  • wykaz artykułów opublikowanych lub przyjętych do druku
  • niezbędne dokumenty potwierdzające pozostałe wymagania
  • oświadczenie, że SGGW będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu, które można uzyskać: e-mail: wanda_kos@sggw.edu.pl