Asystent stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko asystenta w grupie pracowników dydaktycznych w Instytucie Romanistyki Uniwersytetu Warszawskiego

Nasze wymagania

  • Od kandydata/kandydatki na to stanowisko wymaga się spełniania wymagań, o których mowa w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. 2023 r. z 742 z późn. zm.);
  • co najmniej tytułu magistra w zakresie nauczania francuskiego jako obcego;
  • doświadczenia badawczego w zakresie językoznawstwa stosowanego ukierunkowanego na proces glottodydaktyczny;
  • udokumentowanej działalności naukowej oraz planów dotyczących rozwoju w tym zakresie;
  • doświadczenia dydaktycznego w nauczaniu języka francuskiego jako obcego;
  • kompetencji w zakresie stosowania nowych technologii w naukach humanistycznych, w szczególności w nauczaniu języków obcych, które będą mogły być wykorzystane w ramach zajęć z praktycznej nauki języka francuskiego;
  • W procedurze konkursu kandydat może zostać poproszony o poprowadzenie zajęć na wybrany przez siebie temat w języku francuskim.

Zakres obowiązków

  • realizacja obowiązkowego rocznego wymiaru zajęć dydaktycznych (pensum);
  • realizacja zadań związanych z dydaktyką np. przeprowadzanie egzaminów, kolokwiów, sprawdzianów, testów;
  • obowiązki organizacyjne np. udział w pracach komisji egzaminacyjnych;
  • prowadzenie dokumentacji dydaktycznej i naukowej;
  • udział w posiedzeniach organów kolegialnych w Uniwersytecie.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o zatrudnienie;
  • Informację o przetwarzaniu danych osobowych (formularz dostępny na stronie Uniwersytetu Warszawskiego: https://bsp.adm.uw.edu.pl/bsp-druki-do-pobrania/);
  • Oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji zasad przeprowadzania konkursów na stanowisko nauczyciela akademickiego (formularz dostępny na stronie Wydziału Neofilologii: https://neofilologia.uw.edu.pl/konkursy-i-procedury-awansowe/formularze-2/);
  • Dyplom magistra;
  • Życiorys;
  • Kwestionariusz osobowy (formularz dostępny na stronie Uniwersytetu Warszawskiego: https://bsp.adm.uw.edu.pl/bsp-druki-do-pobrania/);
  • Opinię nauczyciela akademickiego posiadającego tytuł lub stopień naukowy;
  • Inne dokumenty mające znaczenie dla sprawy /z inicjatywy kandydata/.